אולם התצוגה

התצוגה של דגמי הרכבים השונים, נציגי המכירות המנוסים והמקצועיים והתהליך המדוקדק והקפדני של מכירת ומסירת הרכב ללקוח מבטיחים שביעות רצון מלאה של הלקוח, החל בשלב בו הוא מתעניין ברכישת אחד מדגמי טויוטה וכלה במסירת הרכב והצטרפותו של הלקוח למשפחת טויוטה.

 

דגמי הרכבים

באולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא את דגמי רכבי טויוטה החדשים ביותר: טויוטה פריוס ההיברידית, טויוטה ראב 4, טויוטה לנד קרוזר, טויוטה יאריס, טויוטה קורולה, טויוטה אוריס, טויוטה אוונסיס, טויוטה ורסו וטויוטה קאמרי. הרכבים מוצגים לנוחיות הלקוח באולם תצוגה ממוזג ומואר לנוחותם של הלקוחות.

 

נציגי המכירות

נציגי המכירות שלנו הם אנשי מקצוע המכירים היטב את עולם הרכב ואת דגמי טויוטה השונים על פרטיהם. נציגי המכירות יספקו מידע מפורט ביותר אודות דגמי טויוטה השונים והאביזרים הנלווים וישמחו לענות על כל שאלה בתחום.

 

הכנה למסירה

אצלנו בסוכנות, תהליך ההכנה למסירת רכב הוא תהליך קפדני ומדוקדק בו נבדק כי כל ההתחייבויות ללקוח אכן ייושמו במלואן, הרכב עובר ניקיון קפדני והוא נמסר במועד המסירה אשר נקבע מראש. במעמד המסירה הלקוח מקבל הסבר מפורט על תפעול הרכב על ידי אחד מנציגי המכירות, בחדר המשמש אך ורק למסירת רכבים ללקוחות, זאת כדי להעצים את חוויית רכישת ברכב חדש.

 

משפחת טויוטה

לאחר מסירת הרכב הלקוח הופך לבן משפחה וזוכה ליחס ולטיפול הנובע מתוך הבנה שהלקוח נמצא במרכז. ירוחם עזרא סוכנות משנה טויוטה מספקת שירות לאלפי לקוחות רכב מרוצים בבאר שבע והסביבה, ומספקת מענה מיידי והולם לכל פניה, דרישה ובקשה בכל זמן נתון.

 

לפרטים נוספים חייגו כעת 9142* 

 

מאמרים נוספים:

* מסירות רכבים חדשים
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות